Serwis urządzeń Palfinger

Oferta naszej firmy to cały wachlarz usług z zakresu serwisu i remontu żurawi oraz dźwigów. W tym miejscu pragniemy jednak w szczególny sposób skupić się na sprzęcie pochodzącym od znanej austriackiej marki – producenta Palfinger. Naprawa żurawi HDS Palfinger w naszym wykonaniu zawsze jest na profesjonalnym poziomie, o czym przekonało się już mnóstwo zadowolonych Klientów. Specjalnością firmy jest pełna obsługa serwisowa maszyn Palfinger – Klient decydujący się na współpracę z nami ma zawsze pewność, że może zaufać kompetencji wykwalifikowanych specjalistów.

Serwis maszyn Palfinger w naszym wykonaniu to zawsze:

  • gwarancja terminowości,
  • dobra cena,
  • solidne podejście do każdego zlecenia,
  • wykorzystanie do napraw najlepszych technologii i sprawdzonych metod.

Jeśli więc, któraś z Państwa maszyn ulegnie awarii – zapraszamy do nas! Chętnie pomożemy, diagnozując problem i usuwając go w najlepszy, najtańszy i najbardziej korzystny sposób.

Ponadto w ofercie naszej firmy

Remonty i naprawy głównych maszyn wspominanej marki. Bez względu na to czy Państwa dźwig wymaga naprawy układu hydraulicznego, elektrycznego czy też elektronicznego – z wszystkim bez problemu sobie poradzimy – a na dodatek zrobimy to szybko i w przyjaznej dla Państwa budżetu cenie. Dla zainteresowanych zapewniamy także regenerację i wymianę rozdzielaczy hydraulicznych –ma to ogromne znaczenie w odniesieniu do użytkowania sprzętów marki Palfinger. Usuwanie luzów oraz wycieków to kolejne zadanie, z którym bez najmniejszego problemu sobie poradzimy.

Urządzenia marki Palfinger to coraz częściej spotykane maszyny na polskim rynku. Nasz serwis jest odpowiedzią na Państwa zapotrzebowanie. Warto mieć pod ręką serwis maszyn, któremu można zaufać. Jako profesjonaliści cieszący się uznaniem Kontrahentów chętnie potwierdzimy nasze umiejętności, zajmując się serwisem Państwa maszyny.

Chcą Państwo wiedzieć więcej?

Serdecznie zachęcamy do kontaktu! Gwarantujemy profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta.