Serwis urządzeń Fassi

Szukają Państwo serwisantów maszyn Fassi? Czas na profesjonalistów! Tylko u nas Państwo mogą liczyć na niezawodny serwis maszyn Fassi.

Z nami jest zawsze:

  • profesjonalnie,
  • szybko,
  • bezpiecznie,
  • tanio,
  • solidnie.

Nasza firma kompleksowo zajmuje się diagnostyką, konserwacją, serwisem, remontami i naprawami hydraulicznych urządzeń dźwigowych i hakowych pochodzących od renomowanej marki Fassi, która to w naszym kraju z dnia na dzień staje się coraz popularniejsza. To co nas wyróżnia to fakt, że posiadamy wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług. Nie boimy się wyzwań, które stawiają przed nami sprzęty Fassi – wręcz przeciwnie – ciągle dążymy do perfekcji, zapewniając profesjonalny serwis dźwigów naszym Klientom! W naszej firmie zatrudniamy tylko wykwalifikowany personel, który z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego zadania związanego z diagnostyką i serwisem sprzętów HDS.

Każdego Klienta traktujemy z równie wielką troską i uwagą, bez względu na to czy jest to naprawa maszyny Fassi dla klienta indywidualnego czy też z ramienia dużej firmy. Nasze naprawy zawsze są terminowe. Jesteśmy bardzo elastyczni – bierzemy pod uwagę wszelkie wytyczne naszych Klientów. Co więcej, udzielamy fachowych porad i chętnie służymy pomocą, dzieląc się doświadczeniem.

W ramach naszych usług zajmujemy się wszelkimi dźwigami Fassi typu HDS. Mogą Państwo także oddać w nasze ręce żurawie i dźwigi przeładunkowe.

Co nas wyróżnia?

Z grona serwisów ciężkich maszyn i dźwigów wyróżnia nas profesjonalna i miła obsługa. Mogą Państwo pisać do nas mailowo z wszelkimi pytaniami tudzież wątpliwościami – na każdą korespondencję odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. W ramach współpracy możemy podjąć się zarówno rutynowej diagnostyki, jak i niewielkich napraw lub eliminacji poważnych usterek związanych z dźwigami i urządzeniami Fassi.

Zachęcamy do kontaktu i do bliższego zapoznania się z naszą ofertą! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania ustalimy wstępne warunki współpracy!