Serwis urządzeń Hiab

Diagnostyka i serwis maszyn renomowanej firmy Hiab. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie serwisowania maszyn znanego producenta, jakim jest Hiab. Dźwigi tej marki stają się w Polsce coraz to popularniejsze, zyskują sławę dzięki niezawodności i przystępnej cenie. Niestety, nawet najlepszy sprzęt może ulec awarii. To właśnie wtedy do akcji wkracza nasz serwis, oferując Klientom gwarancję szybkiej i skutecznej naprawy. Prócz remontu maszyn Hiab, zajmujemy się także ich diagnostyką oraz okresowym serwisem. Zadbamy, aby Państwa sprzęt działał bez zarzutu i sprawdzał się w każdych warunkach. Jesteśmy do Państwa usług – zajmiemy się kompleksowo naprawą maszyn Hiab.

Nasz serwis oferuje:

  • indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta (zarówno do odbiorców prywatnych, jak i firm – niska cena i profesjonalizm serwisu gwarantujemy dla każdego).
  • terminowość – wszystkie zlecenia staramy się zrealizować jak najszybciej, trzymamy się też wyznaczonych terminów.
  • korzystamy ze sprawdzonych technik, metod i sprzętów diagnostycznych w celu naprawy Państwa maszyn.
  • gwarantujemy najniższą na rynku cenę – mogą się Państwo o tym przekonać po konsultacjach z jednym z naszych pracowników.
  • dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz osprzętem dedykowanym do diagnostyk i i napraw maszyn Hiab.

Nasza firma to miejsce, w którym dbamy nie tylko o powierzone nam sprzęty, ale także o Klientów – gwarantujemy profesjonalną obsługę, wnikliwą diagnostykę sprzętu, skuteczny serwis i najniższą cenę.

Naprawa żurawi HDS Hiab powierzona nieautoryzowanemu serwisowi może zakończyć się poważnymi problemami. Nasi specjaliści wiedzą, jak powinna wyglądać profesjonalna obsługa serwisowa i remontowa dosłownie wszystkich typów żurawi marki Hiab. U nas mogą Państwo zamówić zarówno kapitalne i kompletne remonty, jak i mniejsze naprawy. Dysponujemy sprzętem, który pozwala zdiagnozować układy hydrauliczne, elektryczne i elektroniczne. Jeśli zależy Państwu na usunięciu jakichkolwiek luzów i wycieków – chętnie pomożemy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Chętnie udzielimy Państwu więcej informacji na temat napraw i terminów naszego serwisu. Odpowiemy na wszelkie pytania, przedstawimy ofertę i ustalimy wstępne warunki współpracy. Działamy szybko, dokładnie i profesjonalnie!